Mercedes w protetyce!

W Polsce niewiele jest pracowni protetycznych, które posiadają to urządzenie do produkcji protez zębowych.

Nasze Laboratorium dbając o dokładność prac protetycznych zakupiło ten system i obecnie przy produkcji protez akrylowych, przede wszystkim opieramy się na tej nowoczesnej wtryskowej technologii. 

IvoBase - jest to system składający się z urządzenia, materiałów oraz specjalnie opracowanej technologii umożliwiającej wykonywanie protez idealnie dopasowanych do pola protetycznego. System umożliwia całkowicie zautomatyzowaną polimeryzacje, która nie powoduje wysokiego skurczu polimeryzacyjnego. Materiał IvoBase łączy zalety podstawowych chemoutwardzalnych oraz polimeryzujących pod wpływem ciepła materiałów do wykonywania protez. Materiał spełnia nie tylko te wymienione wymagania, stawiane samopolimerom, ale również odpowiada bardziej rygorystycznie kryteriom, które muszą spełniać polimery wiążące pod wpływem ciepła.

Materiał IvoBase może być uważany za materiał hybrydowy.

Co wyróżnia taką protezę?

 • Jest bezpieczna - nie zawiera resztkowego monomeru. Mniej chemii to ważny czynnik dla zdrowia pacjenta noszącego protezę każdego dnia przez kilkanaście godzin. Ważna informacja dla alergików.
 • Jest dokładna - idealną dokładność odwzorowania pola protetycznego szczeki lub żuchwy, a tym samym lepsze przyleganie, umożliwia mechaniczny wtrysk materiału. Protetycy w pracowniach "upychają protezę" ręcznie, w naszym Laboratorium robi to urządzenie.
 • Tania naprawa  - w przeciwieństwie do protez z materiału acron, które potrafią kosztować, tyle co nowa proteza, za naprawę protez IvoBase pacjent zapłaci tyle samo co za naprawę zwykłych akrylowych protez.
 • Umiarkowany koszt - ponieważ u nas trwa promocja na wykonanie protez IvoBase, w gabinetach współpracujących z nami nie powinny osiągać zawrotnej ceny.

Chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów? - skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do współpracy!

Marta i Krzysztof Brogowscy

 

 

 

 • info
 • podziel się

  Podziel się informacją w mediach społecznościowych.

 • kontakt

  Laboratorium Techniki Dentystycznej Krzysztof Brogowski
  57-313 Stary Wielisław 36A, tel. +48 603 751 263, +48 601 071 063

  Czynne: Poniedziałek – Piątek od 10:00 do 18:00

 • wyślij skan 3D
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com